Akční komedie, Shazam! online ke zhlédnuti v HD

trailer na Shazam! filmShazam!

2019Akční / Komedie / Fantasy

Dabing : EN+ CZ titulky / CZ dabing

Režie:

David F. Sandberg

Hrají:

Zachary Levi, Mark Strong, Ron Cephas Jones, Jack Dylan Grazer, Grace Fulton, Cooper Andrews, Marta Milans, Andi Osho, Lotta Losten, Ava Preston…

Akční komedie, Shazam! online zdarma na filmyon. Tenhle snimek máme v HD kvalite spolu s cz titulky. Nyní ma film Shazam cz dabing!

Můžete také podívat recenzi na tento film. Může vám pomoci při myšlence, že zda jít do kin. Nebo můžete svůj názor vyjádřit, zda jste za jedno, nebo byste vypíchly něco z recenze.

V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento čtrnáctiletý chlapec se změní v dospělého superhrdinu Shazama.
Shazam s dokonalým tělem s vyrýsovanými svaly si však uchovává duši dítěte a v dospělé verzi se pouští do všeho, co by dělal každý teenager, kdyby byl obdařen superschopnostmi: užíval si je! Shazam se vydává otestovat hranice svých schopností s radostnou bezstarostností dítěte.
Ale své schopnosti bude muset zvládnout rychle, aby mohl bojovat se smrtícími silami zla ovládanými Dr. Thaddeusem Sivanou.
zdroj:csfd.cz

Po kliknutí na obrázek se otevře nové okno, kde se nachází film Shazam!