Thriller , Šifra mistra Leonarda , online zdarma

 

Thriller , Šifra mistra Leonarda ( 2006 ) , online zdarma u nás na filmyon. Film Da Vinciho kód máme s českým dabingem.

Šifra mistra Leonarda online zdarma
Šifra mistra Leonarda – cely film zdarma.

Da Vinciho kód

2006 – Mysteriózní / Thriller

Dabing: CZ dabing

Režie:

Hrají:

Tom Hanks, Audrey Tautou, Ian McKellen, Jean Reno, Paul Bettany, Alfred Molina, Jürgen Prochnow, Matthew Butler, David Bark-Jones, …

V Paříži byl zavražděn hlavní správce Louvru, Jacques Sauniére. Ještě než zemřel, tak kolem sebe stačil naznačit spoustu symboů a šifer.
Na místo vraždy si policejní kapitán Bezu Fache povolává newyorského univerzitního profesora a uznávaného symbologa Roberta Langdona, který byl momentálně na přednáškovém turné v Paříži. Ten naznačuje Fachemu, co všechno mohou symboly znamenat.
Za chvíli dorazí na místo činu i Sophie Neveuová, která, pro změnu, pracuje na pařížském dešifrovacím oddělení. Oba si začínají uvědomovat, že je k sobě nepřihrála pouze shoda náhod, ale že Jacques Sauniére chce předat nějaké poselství.
Začíná zběsilá honba, ve které se Robert se Sophií stávají zároveň hledači legendárního Svatého grálu a sami jsou kořistí pro policejního kapitána a ještě někoho. Tajemnějšího a mocnějšího, někoho, ze kterého má i samotný Vatikán husí kůži.

To vše se odehrává v knižní předloze Da Vinci code (česky: Šifra mistra Leonarda), která se po celém světě stala bestsellerem díky tomu, že její autor Dan Brown, postavil na hlavu několik základních církevních dogmat, pomocí mnoha jednoduchých a přitom pádných faktů.
Tuto církví odsuzovanou, kritiky poněkud vlažně a čtenáři velkolepě přijatou knižní předlohu se chystá na filmové plátno převést režisér Ron Howard.
Milovníky knihy by měl nechat alespoň v částečném klidu fakt, že samotný Dan Brown by se měl částečně podílet i na scénáři filmu.
Zdroj: csfd.cz


Šifra mistra Leonarda online zdarma