Akční komedie, Slečna Drsňák, Online HD (cz dabing)

komedie Slečna Drsňák online

Slečna Drsňák / Miss Congeniality

2000Komedie / Akční / Krimi

Dabing : Cz dabing

Režie:

Donald Petrie

Hrají:

Sandra Bullock, Michael Caine, Benjamin Bratt, Candice Bergen, Ernie Hudson, William Shatner, Deirdre Quinn, Heather Burns

Agentka FBI se musí ve filmu Slečna Drsňák kvůli teroristické hrozbě vydávat v přestrojení za jednu z adeptek na korunku Miss USA. Ačkoliv normálně je po stránce ženských dovedností jemně řečeno spíše nezkušená… Do centra FBI mezitím přijde další dopis od Občana.
Je to terorista, který vždy před svým útokem posílá dopisy, ve kterých naznačuje, kde se jeho příští útok uskuteční. Gracie se o případ živě zajímá. Analytici dojdou k názoru, že útok se má uskutečnit na soutěži krásy USA.

V FBI se rozhodnou do soutěže nasadit tajnou agentku, která bude jednou ze soutěžících, aby se dostala do prostor, kam mají přístup pouze soutěžící. Erica Matthewse napadne, že by tajnou agentkou mohla být Gracie. Jde za šéfem, který to schválí. Aby se mohla soutěže zúčastnit, vydá se společně s Ericem za ředitelkou soutěže Kathy Morningsideovou. Ta, ač nerada, souhlasí.

Gracie se stane soutěžící za stát New Jersey. Za účelem zkrášlit Gracie požádají o spolupráci specialistu Victora Mellinga. Ten je z vizáže Gracie nejprve zděšen, ale nakonec se mu podaří z ní přes noc udělat krásku. Gracie přijíždí na soutěž, kde se seznamuje s ostatními dívkami.

Aby mohla dívky ochránit, má předem zaručený postup mezi prvních pět. Soutěž je již v plném proudu, finále se nezadržitelně blíží…
Akční komedie, Slečna Drsňák, Online ke zhlédnuti na filmyon. Film Miss špeciálny agent ma cz dabing a je v HD kvalite.
zdroj:csfd.cz

Miss špeciálny agent CZ online