Akční fantasy film, Smrtelné stroje, Online v HD zdarma

film Mortal Engines online

Smrtelné stroje / Mortal Engines

2018 – Akční / Sci-Fi / Thriller

Dabing : En + Cz titulky / CZ dabing

Režie: Christian Rivers

Hrají: Hera Hilmar, Hugo Weaving, Jihae, Robert Sheehan, Stephen Lang, Leila George, Frankie Adams, Caren Pistorius, Andrew Lees

Akční fantasy film, Smrtelné stroje, Online ke zhlédnuti na filmyon. Snímek Mortal Engines máme v HD kvalite a je nyní i s cz dabingem. U nás najdete všechny filmy online, bez registrace, zdarma.

Obsah filmu Smrtelné stroje :

Film Mortal Engines se odehrává v daleké budoucnosti. Za pár set let bude svět jen umírající nehostinnou pustinou, křižovanou obřími stroji na kolech, jejichž primární snahou je nacházet zbývající zdroje obživy a surovin.
V tato monstra se proměnila původní města. Sídla na kolech jsou plná lidí a největším a nejmocnějším z nich je Londýn. Ten se rozrůstá i díky pohlcování menších strojů, které se objeví v jeho cestě.
Tímhle způsobem se v Londýně ocitne i Hester Shaw, tajemná dívka se zjizvenou tváří. Jí jediné, zdá se, nevadí, že Londýn spolknul její domovské město. Hester se totiž díky tomu ocitla v blízkosti jeho vládce Thaddeuse Valentina, s nímž má z minulosti nevyřízené účty. Jenže i Thaddeus je rád, že Hester vidí.
Dívka má v držení předmět, s nímž by se mohl stát nejmocnějším mužem na světě. A protože má Thaddeus poněkud větší palebnou sílu než ona, ocitne se Hester na útěku a v doprovodu zoufale nepraktického knihomola a renegátky, na jejíž hlavu je vypsaná obrovská odměna…
zdroj:csfd.cz

Mortal Engines CZ online