Souboj u El Diablo cz online

Souboj u El Diablo

Súboj v El Diablo / Duel u El Diablo

1966– Western / Drama

Dabing : CZ dabing

Režie:

Ralph Nelson

Hrají:

James Garner, Sidney Poitier, Bibi Andersson, Dennis Weaver, Bill Travers, William Redfield, John Hubbard, Ralph Nelson, Bill Hart, John Hoyt, Eddie Little Sky, Richard Farnsworth, John Crawford, John Daheim, Phil Schumacher, Timothy Carey, Kevin Coughlin, Jeff Cooper, Jay Ripley, Robert Crawford Jr.

Bývalý vojenský zvěd Jess Remsberg zachrání v poušti před Indiány ženu jménem Ellen Grangeová. Dopraví ji do bezpečí k jejímu manželovi, jenž je obchodníkem v nedalekém městečku. Ukáže se, že Ellen kdysi unesli Apačové.  Netuší, jaké tajemství žena skrývá. Jess Remsberg mezitím marně pátrá po bílém muži, který zabil a oskalpoval jeho indiánskou ženu. Přidá se k vojenské koloně poručíka McAllistera, jež má přes apačské území převézt náklad zbraní a střeliva. McAllister má s sebou jen pár desítek špatně vycvičených nováčků. Útok Apačů, vedených obávaným náčelníkem Chatou, na sebe nedá dlouho čekat…
Americký western v kterém nenajdeme zde jen kladné a záporné hrdiny: třebaže se hrdinové v bitvě ocitají na stejné straně, vznikají mezi nimi různá pnutí a sváry. Film Souboj u El Diablo online s cz dabingem zdarma u nás .
Zdroj: csfd.cz

 Souboj u El Diablo online CZ