Komedie, Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel, online

film Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel online

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

2013Komedie / Drama

Dabing : CZ dabing

Režie:

Felix Herngren

Hrají:

Robert Gustafsson, Mia Skäringer, Iwar Wiklander, David Wiberg, David Shackleton,Georg Nikoloff, Sven Lönn, Bianca Cruzeiro, Gustav Deinoff, Manuel Dubra…

Komedie, Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek máme v HD kvalite spolu s cz dabingem.

Allanu Karlssonovi je 100 let. V domově důchodců, kde v tomto věku tráví svůj zbývající čas, pro něj chystají velkou narozeninovou oslavu. Ale vitální stařík ještě nechce zůstat v bačkorách v křesle. Má docela jiné plány. Rozhodne se pro útěk. Poté, co vyleze z okna, se vydává na úžasný a naprosto nepředvídatelný výlet…
Shodou náhod se mu do rukou dostane kufr plný peněz. Než se naděje, má v patách gang zločinců, sem tam se objeví nějaká mrtvola a mezi společníky, které na své cestě přibere do party, je i velmi neskladná slonice.
Kromě toho po něm samozřejmě pátrá policejní sbor v čele s nepříliš schopným komisařem. Pro kohokoliv jiného by to bylo životní dobrodružství, ale s podobnými věcmi už má Allan bohaté zkušenosti.
I když se nikdy nezajímal o politiku, byl nechtěně hlavním aktérem mnoha důležitých událostí 20. století.
Bezděčně se podílel na vynálezu atomové bomby, stal se dobrým přítelem několika amerických prezidentů a mezi jeho další „známé“ se při jeho životní pouti zařadili i Stalin, Churchill, Mao Ce-tung nebo Kim Ir-sen.
zdroj:csfd.cz

Po kliknutí na obrázek se otevře nové okno, kde se nachází film Stoletý stařík který vylezl z okna a zmizel 2013