Americká Komedie, Superstar, Online Cz dabing

film Superstar online cz

Superstar

1999Komedie

Dabing : Cz dabing

Režie:

Bruce McCulloch

Hrají:

Molly Shannon, Will Ferrell, Elaine Hendrix, Harland Williams, Mark McKinney, Glynis Johns, Tom Green, Chuck Campbell, Tracy Wright, Boyd Banks, Rob Stefaniuk

Mary Katherine Gallagherová je mírně hyperaktivní studentka střední katolické školy v Santa Monice, která jí však vůbec nevoní. Namísto studií však dívka intenzivně sní. Touží po tom, aby i ji konečně políbil chlapec. A to ne jakkoliv, ale co nejvroucněji a nejvášnivější, aby jí pronikla omamná rozkoš od hlavy až k patám. Bohužel, chlapci se o Mary Katherine vůbec nezajímají.
Školní krasavec Sky Corrigan, od kterého by takový polibek ráda přijala, už natož nejeví zájem o jakési ošklivé káčátko a sirotka. Mary si proto vytyčí smělý cíl. Pokud chce, aby ji chlapci líbali způsobem, jaký zná ze stříbrného plátna, musí se stát filmovou superhvězdou! To není špatný nápad, ale jak ho realizovat? Její modlitby, představy či rozhovory s jediným přítelem, kterého ještě má, se kroutí jen kolem toho, jak se stát superhvězdou.
Velkou šanci jí nabídne školní soutěž Superstar. Její hlavní konkurentkou a rivalkou je Evian Grahamová, místní kráska, která chodí s Skyom. Mary Katherine proto přihlásí do doškoľovacieho kurzu pro studenty, požádá o pomoc babičku ba dokonce i samotného Ježíše. Inspiraci čerpá ze svých tajemství z minulosti. To se ale budou všichni dívat! A opravdu, Sky, Evian a spolužáci skutečně ustrnou v němém úžasu a sledují Mary s otevřenými ústy. Co jim předvede? Získá tím svou lásku Skya a svůj vytoužený polibek? … Americká komedie ,Superstar, online ke zhlédnuti na filmyon. Tento film ma cz dabing.
zdroj:csfd.cz

Superstar CZ online