Akční Sci-Fi film, Supertajná zbraň, Oline Cz

film Supertajná zbraň online

Supertajná zbraň / Steel

1997Akční / Sci-Fi

Dabing : Cz dabing

Režie:

Kenneth Johnson

Hrají:

Shaquille O’Neal, Annabeth Gish, Judd Nelson, Richard Roundtree, Irma P. Hall, Ray J, Harvey Silver, Claire Stansfield, Charles Napier, Kerrie Keane, Gary Graham

Ve filmu Supertajná zbraň je John Henry Irons konstruktér zbraní a génius v oblasti metalurgie, který s pomocí počítačové expertky Susan Sparksové vyvíjí pro americkou armádu ochranná brnění a novou akustickou zbraň, která nezabíjí, pouze nepřítele zneškodní a vyřadí z boje. Když je však jeho projekt sabotován bezohledným nadřízeným Burkem a Susan je při explozi v laboratoři zraněna zříceným panelem tak vážně, že skončí na vozíčku, rozhodne se znechucený Irons proti Burkovi svědčit. Poté co dosáhne jeho propuštění z armády, sám z projektu odejde.
Vzápětí se však stane svědkem bankovní loupeže, provedené s pomocí své revoluční zbraně. Lupiči uprchnou dřív, než stačí cokoli zjistit. Následné pátrání ho přivede k Burkovi, který chce akustickou zbraň vyrábět a prodávat nejen pouličním gangům v Los Angeles, ale také teroristům po celém světě. Obrátí se na strýčka Joea a Susan a s jejich pomocí vytvoří ve své laboratoři speciální brnění, odolné všem klasickým zbraním i akustickým puškám.
Zanedlouho se pak objeví v ulicích jako superhrdina, přezdívaný Steel, který potírá zločin a přes všechny překážky se chystá k rozhodujícímu střetnutí s Burkem… Sci-fi film, Supertajná zbraň, online ke zhlédnuti na filmyon. Tento akční snímek od DC Comics ma cz dabing.
zdroj:csfd.cz

Supertajná zbraň CZ online