Trailer na novinku, Syn temnoty, online v HD (cz titulky)

Syn temnoty trailer v HD

Syn temnoty / BrightBurn

Horor / Mysteriózní / Sci-Fi

Režie:

David Yarovesky

Hrají:

Elizabeth Banks, David Denman, Meredith Hagner, Matt Jones, Steve Agee, Gregory Alan Williams, Stephen Blackehart…

CZ premiéra: 23.05.2019
US premiéra: 23.05.2019

James Gunn si užije PR kolečko se svým novým filmem, jenž se na vzedmuté comicsové vlně veze nadmíru stylově – temnou variací na supermanský koncept, kde se ze zázračného dítěte spadlého z nebes vyklube arcizmrd dlabající mrtvoly k snídani místo Nutelly. Trailer pochopitelně není tak tajnosnubný a přesto úderný jako teaser, tady se toho ukazuje až příliš. Ta nepříjemná „zimomriavková atmosféra“ je ale krásně vlezlá, a když Gunn nevyměkne a nenechá se zlákat k něžnosti, kterou se furt snaží ze zápletky vykřesat postava Elizabeth Banks, mohla by nás čekat opravdu nadmíru působivá temná podívaná.

voyo online filmy od 1 koruny

Zajímavosti a obsah filmu:

Co kdyby nadané dítě z jiného světa ztroskotalo na Zemi, ale místo aby se pro lidstvo stalo hrdinou, začalo by se projevovat velmi zlověstně? V Synovi temnoty přináší vizionářský tvůrce Strážců galaxie a The Belko Experiment děsivý zvrat a nový radikální žánr: superhrdinský horor.

Scény ze střední školy byly natáčeny na střední škole Patricka Henryho ve městě Stockbridge ve státě Georgia, USA. Jedná se o stejnou školu, ve které se natáčely obě série seriálu Stranger Things (od r. 2016).
Víc zde.
zdroj: film.moviezone.cz & csfd.cz

Syn temnoty

Syn temnoty brightburn 2019 cz hd trailer 1080p