Rodinná komedie, Tajný život mazlíčků 2 online zdarma

 

Rodinná komedie, Tajný život mazlíčků 2 online zdarma u nás na filmyon. Animovaný film Tajný život maznáčikov 2 máme v HD kvalite spolu s českými titulky. Nyní ma snímek i český dabing!

Tajný život mazlíčků 2 online
Tajny zivot mazlicku 2 film

 Tajný život maznáčikov 2

2019Animovaný / Komedie / Rodinný

Dabing : CZ titulky / CZ dabing

Režie:

Chris Renaud

Hrají:

Patton Oswalt, Harrison Ford, Tiffany Haddish, Nick Kroll, Pete Holmes, Eric Stonestreet, Ellie Kemper,  Hannibal Buress…

 

Teriér Max se horko těžko vyrovnal se skutečností, že není jediným oblíbencem své paničky Katie, a už jsou na obzoru další nečekané změny. Nejdřív se k nim nastěhoval ten chlap, pak Katie začala tloustnout a pak si přivezla s sebou miminko.
Jelikož bylo naprosto bezbranné a neschopné, začal ho Max na každém kroku hlídat a chránit. Z ustavičných starostí si vytvořil nervový tik, na který veterinář Maxovi naordinoval pobyt na venkově.
Veliká chyba! Pobyt v přírodě znamená pro každé městské zvíře doslova peklo, tvořené nepřátelskými venkovany.
Ani Maxovi kamarádi z prvního dílu nezažívají zrovna dobré časy. Jeho psí láska Brigitte dostane na hlídání Maxovu nejoblíbenější hračku, která jí spadne do bytu plného vzteklých koček, a ona se pro ni musí v přestrojení právě za kočku vydat.
Panička bílého králíka Snížka se zase zhlédla v superhrdinech, a tak ho obléká do směšných oblečků. To by Snížkovi až tak nevadilo, kdyby za ním kvůli jeho superhrdinské pověsti nepřišla fenka Daisy a nepožádala ho o pomoc s misí, na kterou králík nemůže stačit.
Jestli mají obstát, musí se Max, Brigitte a Snížek postavit svým vlastním strachům a obavám.
V první řadě ale zažijí kupu psí, kočičí, křeččí a ptačí srandy v příběhu, po němž se už nikdy na své chlupaté parťáky nebudete dívat stejnýma očima.Rodinná komedie, Tajný život mazlíčků 2 online zdarma.
zdroj: csfd.cz

Po kliknutí na obrázek se otevře nové okno, kde se nachází film Tajný život mazlíčků 2 2019