Česká komedie, Teorie tygra, online zdarma – HD kvalita

cesky film Teorie tygra online

Teorie tygra / Teória tigra

2016Komedie / Drama

Dabing : CZ dabing

Režie:

Radek Bajgar

Hrají:

Jiří Bartoška, Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Jiří Havelka, Jakub Kohák, Iva Janžurová, Lucia Siposová, Jan Novotný,Ondřej Pavelka…

Česká komedie, Teorie tygra, online ke zhlédnuti na filmyon. Tuhle komedii mame v HD kvalite.

Veterinář Jan už toho má dost. Poslední kapkou je smrt tchána, kterému taky došly síly a trpělivost. Babička totiž vždy rozhodovala o jeho životě, stáří, a nakonec i o tom, jak a kde bude pohřbený.
Nerespektovala žádné jeho přání a touhu, v dobré víře, že ona sama vždy a lépe než on ví, co je pro něj dobré a správné.
A tak se k jeho neštěstí o něj starala podle své představy o jeho štěstí. A Janovi začíná být jasné, že je na té samé cestě.
Jeho žena Olga se totiž řídí stejnou teorií malého dvorku a dlouhého biče a přesvědčením, že za štěstí svého muže je zodpovědná výhradně ona.
Janovi dojde, že už takto dál nemůže, nechce, neumí. Když nic neudělá, skončí jako tchán. Jednoho dne jej napadne způsob, jak se osvobodit a získat zpět vládu nad svým životem. Tato revolta je ale hodně netradiční.
Už jen tím, že prvotní inspirací mu byl jeden z jeho pacientů, papoušek s podezřením na Alzheimera. Jan se tak i díky němu vydává na cestu za naplněním toho, o čem se domnívá, že jsou jeho sny.
A protože tato cesta nemůže být snadná, stává se její součástí také stádo koz a později i krav, psychiatrický ústav, plavba na voru a život na lodi.
zdroj:csfd.cz

Po kliknutí na obrázek se otevře nové okno, kde se nachází film Teorie tygra z roku 2016