Akční drama , Stopy spravedlnosti , online zdarma

 

Akční drama , Stopy spravedlnosti , online zdarma u nás na filmyon. Film Cudzinec máme s českými titulky. Nyní mame snimek i s českým dabingem.

Stopy spravedlnosti online zdarma
Stopy spravedlnosti ( The Foreigner 2017 ) – cely film zdarma

The Foreigner / Cudzinec

2017Akční / Drama / Thriller

Dabing: CZ titulky / CZ dabing

Režie:

Martin Campbell

Hrají:

Jackie Chan, Pierce Brosnan, Stephen Hogan, Sean Campion, Charlie Murphy, Rory Fleck-Byrne, Orla Brady, Branwell Donaghey, Bill Buckhurst…

O IRA už byla natočena spousta nudných, narkoleptických a užvaněných patetických sr*ček, plných keltských morálních dilemat, jestli pokojně bučet za Bětku nebo masakrovat anglosaské civilisty.
I po zneužití většího množství než malého bych ještě do včerejška považoval za žertovně absurdní p*čovinu, že někdy uvidím jeden z nejkulantnějších napínačů o irských armějcích, který produkčně zmákne a zacáluje Pekingvůd a hlavní roli bude hrát Čenovic Džudyna.
A bác ho, nic není nemožné, voršprung durš technik a tak… Nic jsem perorálně ani pernasálně nepožil, a přesto zřel  fajnový kousek, zcela prostý Džekího obvyklého opičího čurákování, přímočarý, zábavný a svižný, s pestrým a chytrým hlavopatoidním scénářem a solidní výpravou, v němž skvěle pózující Pírs šarmantně oprášil svůj šinfejn akcent a Šimpymu to i v mumifikačním věku kope jako zamlada.
A tak starý unavený ťaman ukázal MI 1-6 jak na to, přičemž během chvilky se zenovým klidem udělal z Belfastu místo, kam odteď budou Velkobrity kdovíproč stále hrdě vykrmovaní paraziti, tedy slizký degenerát Karlík a senilní korunová bába, nadšeně každý rok jezdit na bezpečnou dovolenou. Plná palba(Koment).
Akční drama , Stopy spravedlnosti , online zdarma.
Zdroj: csfd.cz

The Foreigner Film online - odkaz na film
The Foreigner Film online film