Komedie, The Gentleman s pistolí, Online zdarma

film Gentleman s revolverem online

Gentleman s revolverom

2018Komedie / Krimi / Drama

Dabing : CZ dabing

Režie: David Lowery

Hrají:  Robert Redford, Casey Affleck, Sissy Spacek, Danny Glover,  Elisabeth Moss,Augustine Frizzell, Jordan Trovillion…

Komedie, The Old Man & the Gun, Online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek mame v HD kvalite s cz dabingem. U nás najdete všechny filmy online, bez registrace, zdarma.

Obsah filmu Gentleman s revolverem :

Odrolují se titulky, za mnou přijde Robert Redford a s lišáckým úsměvem říká „Pojď jdeme vykrást banku“, neváhal bych ani vteřinu.
Až tak moc feelgood dramedii se povedlo Davidu Lowerymu natočit. Redford se loučí ve velkém stylu, lepší příležitost pro to snad ani dostat nemohl.
Tenhle jeho finální herecký výkon představuje pravou esenci Redforda, velikána, který herecký svět opouští se vztyčenou hlavou a úsměvem na tváři.
Navíc ho tady obklopují další skvělý herci, především Sissy Spacek a Casey Affleck, kteří oba dosahují srovnatelných kvalit a jejich vedlejší herecké výkony by si určitě zasloužili větší pozornost než se jim dostává.
The Old Man & The Gun je sice naivně přemrštěné vyobrazení jednoho až neuvěřitelného reálného příběhu, ale Lowery to celé obrací v jeho prospěch.
Namísto aby šel celkovým tónem filmu proti srsti příběhu, nechává film poklidně plynout a absurditu téhle životní story mění v přednost filmu, vykresluje ji s pozitivností jemu vlastní. Tak trochu vlastně obrací heist movie žánr naruby.
Po A Ghost Story je tohle další vytříbená emoční jízda a Lowery se pomalu stává mistrem empatie. Hvězdou je pro mě i kameraman Joe Anderson, který ty osmdesátky vystihl do puntíku. Velice příjemná podívaná a pro každého Redfordova fanouška must watch.
zdroj:csfd.cz

Gentleman s revolverem CZ online