Trailer na novinku Joker online

trailer na film Joker online

Joker

Krimi / Drama

Režie:

Todd Phillips

Hrají:

Joaquin Phoenix, Zazie Beetz, Robert De Niro, Brett Cullen,  Shea Whigham,  Bill Camp, Dante Pereira-Olson…

CZ premiéra: 03.10.2019
US premiéra: 04.10.2019

Nejnovější trailery na novinky naleznete na odkaze Trailery

 

Můžete sice nadávat, že teaser možná až příliš spoileruje, ale to nic nemění na tom, že je upoutávka vyloženě exkluzivní. Počínaje známým songem, který diváka v různém aranžmá provází skoro dvě minuty, konče blázněním nejslavnějšího klauna v podání Joaquina Phoenixe. Ještě před pár minutami mě ten film vlastně zas tak moc nezajímal, teď se nemůžu dočkat podzimní premiéry. A něco mi říká, že Joker ten úsměv vykřesal i na vaší tváři.

voyo online filmy od 1 koruny

 

Zajímavosti o filmu:

Jokerův make-up je velice podobný make-upu Johna Wayne Gacyho. Jedná se o amerického sériového vraha, který často bavil děti převlečený jako klaun. V letech 1972–1978 znásilnil a zabil 33 mladých chlapců. Kvůli tomu má přezdívku „Klaun zabiják“.

Joaquin Phoenix (Joker) má ve skutečnosti za přítelkyni herečku Rooney Mara, která byla zvažována do role Jokerovi přítelkyně Harley Quinn ve filmu Sebevražedný oddíl (2016).

Viggo Mortensen odmitl roli Thomase Waynea. Zvažován byl i Alec Baldwin.

Jedná se o první film Roberta De Nira v adaptaci komiksového filmu.

Leonardo DiCaprio odmítl roli Jokera, aby mohl pracovat na filmu Quentina Tarantina, Once Upon a Time in Hollywood (2019). Dalšími kandidáty byly Bradley Cooper, Jake Gyllenhaal, Adam Driver, James Franco, Will Poulter, Dan Stevens, Paul Dano, Lakieth Stanfield, Caleb Landry Jones, Iwan Rheon a Bill Skarsgård. Roli nakonec dostal Joaquin Phoenix.

Víc zde.
zdroj: film.moviezone.cz & csfd.cz

Joker

Joker Teaser Trailer #1 (2019) – FullHD , EN