Novy Trailer na Toy Story 4: Příběh hraček online

trailer na toy story 4 online

Toy Story 4

Animovaný / Komedie / Rodinný

Režie:

Josh Cooley

Hrají:

Tom Hanks, Patricia Arquette, Tim Allen, Joan Cusack, Laurie Metcalf, Annie Potts,  Wallace Shawn,Blake Clark, Keanu Reeves…

CZ premiéra: 08.08.2019
US premiéra: 21.06.2019

Nejnovější trailery na novinky naleznete na odkaze Trailery

 

Kampaň na pixarovský megahit se tak trochu nese ve znamení pořekadla o tom, že dobré zboží se prodává samo. Vždyť Woodyho a Buzze vlastně netřeba představovat. Trojka měla svého času nádech finálního dne zúčtování, ale právě účetní vám řeknou, že za jednou fiskální uzávěrkou už čouhá další. A taky že o prachy jde až na prvním místě. Dětem to ale vysvětlovat nemusíte, ty vědí, že hračky jsou nadčasové. Minimálně do chvíle než je potřeba oslintaného kosmonauta a vypelichaného kovboje vyměnit za čerstvě rozbalenou plastovou vidlolžičku.

voyo online filmy od 1 koruny

 

Zajímavosti o filmu:

První ukázka filmu byla ukázána na akci CineEurope 2018.

První filmová kvadrilogie studia Pixar.

Pre Toma Hanksa (Woody) a Tima Allena (Buzz) je film už piatou spoluprácou so spoločnosťou Pixar. Pred tým sa stretli vo filmoch Toy Story (1995), Toy Story 2 (1999), Cars (2006) a Toy Story 3 (2010).

Tom Hanks začal nahrávať hlasy už v decembri 2015 a súčasne sa venoval natáčaniu filmu Sully (2016). Dabovanie Woodyho mu podľa jeho slov prišlo fyzicky náročnejšie než 4 hodinový AB tréning.

21. celovečerný film od Pixaru, prvý, aký je súčasťou tetralógie a štvrtý, ktorý podstúpil režisérsku zmenu a úpravy v scenári čo malo za následok posunutie termínu premiéry o dva roky. V roku 2017 Johna Lassetera vystriedal na režisérskom poste Josh Coole. John však zostal v úlohe výkonného producenta.

Tvůrci uvedli, že snímek vytvoří pouze pokud bude snímek stejně kvalitní nebo lepší než předcházející pokračování Toy Story 3: Příběh hraček (2010).

Víc zde.
zdroj: film.moviezone.cz & csfd.cz

Toy story 4

Toy story 4 : Příběh hraček 2019 trailer CZ dabing