film Tři mušketýři 1973 online

Tři mušketýři

The Three Musketeers / Traja mušketieri

1973Akční / Komedie / Romantický

Dabing : Cz dabing

Režie:

Richard Lester

Hrají:

Oliver Reed, Raquel Welch, Richard Chamberlain, Michael York, Frank Finlay, Christopher Lee, Geraldine Chaplin, Jean-Pierre Cassel…

Oč by bylo chudší dětství každého z nás, kdyby nepoznal film Tři mušketýři  a věrné přátele na život a na smrt Athose, Porthose, Aramise a d’Artagnana. Neustále bude Alexander Dumas udílet lekci všem, kdo chtějí psát dobrodružnou literaturu či bavit celou rodinu. Tři mušketýři vyprávějí příběh o odvaze, cti, přátelství, věrné lásce, ale zároveň o zradě, intrikách a podlosti.
A tak se nám vždy znovu a znovu zatají dech, když mladý gaskoňský šlechtic d’Artagnan, vybaven několika tolary, mečem, matčiným balzámem na rány a otcovým dopisem pro pana de Tréville, starého přítele rodiny, potká na jedné ze svých zastávek Rocheforta a v okénku zahlédne krásnou tvář Milady de Winter. Příběh začíná a my víme, že se máme nač těšit!
Filmová verze z roku 1973 nazírá příběh Tří mušketýrů s lehkým odstupem, který mnohé pobavil a některé pobouřil… Tento romantický film je s cz dabingem .
zdroj:csfd.cz

Tři mušketýři 1973 CZ online