Animovaný rodinný film , Trollové , online zdarma

 

Animovaný rodinný film , Trollové , online zdarma u nás na filmyon. Fantasy Trollovia máme s českým dabingem.

Trollové online zdarma
Trollové (2016) – cely film zdarma

Trollovia / Trollové

2016 – Animovaný / Rodinný / Fantasy

Dabing: CZ dabing

Režie:

Mike Mitchell, Walt Dohrn

Hrají:

Anna Kendrick, Jason Schwartzman, Gwen Stefani, Justin Timberlake, Zooey Deschanel, Christine Baranski, Kunal Nayyar …

Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni.
Ti si totiž myslí, že můžou být šťastní jedině tehdy, pokud budou mít Trolla v žaludku. Bohužel však už dlouhou dobu žádného na jídelníčku neměli.Trollímu králi Peppymu se totiž podaří i se všemi jeho poddanými utéct a založit vlastní veselé městečko Trollíkov, které se Bergenům, v čele s princem Chroupou, nedaří a nedaří nalézt.
A tak je jejich království oproti šťastnému a barevnému Trollíkovu naplněné nabručeností, zlobou a vztekem. Naděje na změnu Bergenům vysvitne v okamžiku, kdy se jim podaří skrytý Trollíkov vyčmuchat a dokonce i unést téměř všechny jeho obyvatele.
Z bergenských spárů se totiž podaří uniknout i dvěma Trollům, princezně Poppy a Větvíkovi. Těžko bychom hledali dva odlišnější Trolly, nekonečně optimistická Poppy všechny problémy řeší písní, tancem a objetím.
Kdežto bručounský Větvík žije v neustálém strachu z Bergenů, netančí, nezpívá a především se s nikým nikdy neobjímá. A právě na těchto dvou hrdinech je, aby zachránili unesené Trolly z bergenských spárů.
Což znamená vyrazit do jejich království, proniknout do vězeňských kobek, vysvobodit je a uniknout.
A především to znamená, že Poppy a Větvík budou muset spolupracovat. A tak se tato dvojka vydává na záchrannou misi, plnou nečekaných dobrodružství a nesnází.
Naštěstí na to nakonec nebudou úplně sami, potkají totiž další podivuhodnou osůbku, Bridget, která je nejen pomocnicí v kuchyni, ale i jedinou Bergenkou, která miluje zpěv, tanec a prince Chroupu.
Animovaný rodinný film , Trollové , online zdarma.
zdroj: csfd.cz

Trollové ( 2016 ) online zdarma
Trollové ( 2016 ) online zdarma