Akční sci-Fi , Upgrade ( 2018 ) , online zdarma

 

Akční sci-Fi , Upgrade ( 2018 ) , online zdarma u nás na filmyon. Tento film máme s českými titulky. Nyní ma snímek i český dabing!

film Upgrade online cz
Upgrade online cz

Upgrade online

2018Akční / Sci-Fi / Horor

Dabing : CZ titulky / CZ dabing

Režie:

Leigh Whannell

Hrají:

Logan Marshall-Green, Betty Gabriel, Harrison Gilbertson, Christopher Kirby, Clayton Jacobson, Melanie Vallejo…

Za pár let už nebudeme muset ani hnout prstem, protože moderní technologie za nás všechno obstarají. Technofobům se v takové době nebude žít zrovna lehko.
Grey Trace je pověstný tím, že jako jeden z posledních lidí dává před technologiemi přednost vlastním rukám.
Jedna noc, která mu obrátí život vzhůru nohama, však tenhle přístup rázně změní. Autonehoda na noční dálnici a střet s bandou grázlů, kteří mu zavraždí přítelkyni a jeho nadosmrti zmrzačí.
Greyovy vyhlídky na invalidním vozíku jsou víc než temné, dokud mu kamarád vědec nenabídne technologické vylepšení.
S čipem v míše dokáže Grey nejen znovu chodit a pohybovat rukama, ale získává i další, dosud netušené možnosti. Experimentální zařízení zvané STEM totiž dokáže například i vystopovat pachatele onoho nočního přepadení a také Greyovi pomoci si to s těmi gaunery vyřídit ručně.
Kdo by odolal? Grey rozhodně ne. Když však zanechá prvního z pachatelů v tratolišti krve, napadne ho, jestli by STEM neměl aspoň trochu zbrzdit. Otázka zní, jestli to půjde.
A jestli to Grey vůbec chce…
Akční horor Upgrade online ke zhlédnuti u nás na filmyon.
zdroj:csfd.cz

film Upgrade online cz titulky
Akční horor Upgrade online ke zhlédnuti u nás na filmyon . Film Upgrade je s českými titulky . Nyní mame snimek i s českým dabingem.