Akční thriller, Útok z hlubin, Online v HD zdarma

film Útok z hlubin online

Útok z hlubin / Hunter Killer

2018Akční / Thriller

Dabing : En + Cz titulky

Režie :  Donovan Marsh

Hrají:  Gerard ButlerGary OldmanCommonLinda CardelliniToby Stephens,Ryan 


Akční thriller, Útok z hlubin, Online ke zhlednuti na filmyon. Tenhle snímek je s cz titulky a v HD kvalite. Všechny filmy u nás mate online bez registrace.

Ledové vody severního oceánu jsou místem, kde studená válka mezi západem a Ruskem nikdy neskončila. Mimo dosah lidských očí tu probíhají nebezpečné hry, provokace a dokazování síly.
Nejmodernější nukleární ponorky na obou stranách mají nepřítele odstrašit od útoku, jež by měl za následek stejně strašlivou odvetu. Hry ale skončily! Ruská ponorka pod hladinou pošle bez varování svého soka na dno.
Nad hladinou pak zmizí ruský prezident a velení nad armádou i nukleárním arzenálem se ujímá nebezpečný generál s touhou svoji mocnou armádu konečně použít. Válka už není jen hrozba, válka pomalu začíná.
Zatímco na souši uprostřed nepřátelského území má americké komando za úkol zajistit a zachránit ruského prezidenta, pod hladinou je povolána do akce speciální útočná ponorka. Gerard Butler musí využít své letité zkušenosti podmořských her na kočku a myš a dostat se až do týla nepřátelských vod. V případě nutnosti útočit. Při své misi v hlubinách najde nečekané protivníky i spojence…
zdroj:csfd.cz

Útok z hlubin CZ online - Hunter Killer