Rodinný animák , V husí kůži , online zdarma

 

Animovaný film, V husí kůži, online ke zhlédnuti, u nás na filmyon. Rodinný film Dve a pol kačky je v HD kvalite , spolu s českým dabingem .

V husí kůži online cz

Dve a pol kačky / 妈妈咪鸭

2018Animovaný / Komedie / Rodinný

Dabing : Cz dabing

Režie:

Christopher Jenkins

Hrají:

Jim Gaffigan, Zendaya, Lance Lim, Greg Proops, Natasha Leggero, Diedrich Bader, Reggie Watts, Carl Reiner, Stephen Fry, Craig Ferguson…

Ve filmu V husí kůži, hlavní hrdina Peng je houser, žije v klidu ve volné přírodě a pekáč mu nehrozí.
Peng je z druhu „husa pohodová“, ze všeho nejradši se baví, společné husí rituály nebo jakákoliv jiná pravidla nesnáší a v husím slovníku ho najdeme pod heslem „nezodpovědnost“, „pohodička“ a taky „na to kašlu“.
Místo, aby s ostatními držel při přesunu na jih vyrovnanou formaci, lítá si sem a tam a věnuje se letecké akrobacii. Namyšlené mladíky často čeká pád a Peng při jednom odvážném manévru těsně nad zemí srazí dvě malé kachničky, které se díky tomu ztratí.
Malým kachnám je teprve 16 dní. O tom, že by jim pomohl jejich hejno najít a napravit, co spískal, nechce ani slyšet. Nakonec ale souhlasí. Poraní si totiž křídlo a doprovodit dvě malé kachny pěkně pěšky mu poskytne šanci, aby se to nikdo nedozvěděl.
Opeřená trojka se vydává na jih za svými hejny po zemi. Na svém dobrodružství projde skrz hory, kolem jezer, bambusovými lesy, mramorovou jeskyní nebo obyčejným kurníkem.
V zádech mají hladového a nebezpečného kocoura a ve finále budou muset čelit i té kuchyňské troubě.
Animovaný film, V husí kůži, online zdarma.
zdroj:csfd.cz

 husí kůži CZ online