Akční drama, Válka Bohů, Online zdarma (cz dabing)

film Válka Bohů online
Valka bohu 2011 online cz

Válka Bohů / Immortals

2011Akční / Drama / Fantasy

Dabing : Cz dabing

Režie:

Tarsem Singh

Hrají:

Henry Cavill, Freida Pinto, Mickey Rourke, Luke Evans, Stephen Dorff, John Hurt,Peter Stebbings,Steve Byers, Corey Sevier,Joseph Morgan, Kaniehtiio …

Akční drama, Válka Bohů, Online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek máme v HD kvalite s cz dabingem. U nás najdete všechny fantasy online, bez registrace, zdarma.

Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres.
Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros.
V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů – ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus.
zdroj:csfd.cz