Sci-Fi , Věčný svit neposkvrněné mysli , online zdarma

 

Sci-Fi drama, Věčný svit neposkvrněné mysli ( 2004 ) , online zdarma u nás na filmyon. Film Večný svit nepoškvrnenej mysle máme s českým dabingem.

Věčný svit neposkvrněné mysli online zdarma
Věčný svit neposkvrněné mysli ( 2004 ) – film zdarma

Večný svit nepoškvrnenej mysle

2004Sci-Fi / Drama / Romantický

Dabing: český dabing

Režisér:

Michel Gondry

Hrají:

Jim Carrey, Kate Winslet, Kirsten Dunst, Tom Wilkinson, Mark Ruffalo, Elijah Wood, Ryan Whitney, Debbon Ayer, David Cross …

Popis filmu Věčný svit neposkvrněné mysli : Život osamělého a nesmělého Joela se od základu změní, když potká excentrickou a temperamentní Clementine.
Ta je výstřední ve všech směrech a k bláznivým kouskům stále úspěšněji vyzývá i Joela, jenže jerovněž nevyrovnaná a výbušná a jednoho dne se rozhodne Joela zbavit a začít znovu.
Na experimentální klinice se podrobí vymazání paměti, a jelikož pokus dopadne úspěšně, rozhodne se zdrcený Joel pro stejné řešení.
Nemá ale štěstí, tentokrát se zákrok vymkne lékaři z rukou a dílo zkázy dokoná jeho asistent, který se místo pečlivého monitorování mozkové činnosti klienta nechá svést k divokým erotickým hrátkám.
Režisér umí mistrovsky rozrušovat časoprostorovou kontinuitu a nahrazovat ji asociativním spojováním útržků, jež pocházejí z různých vrstev paměti, a zde se tento princip uplatní při rekonstrukci celého vztahu ústřední dvojice.
Odvíjí se pozpátku, k některým zážitkům se film opakovaně vrací, mnohé deformuje v závislosti na Joelových rozjitřených emocích.
Sci-Fi , Věčný svit neposkvrněné mysli , online zdarma.
zdroj: csfd.cz

Věčný svit neposkvrněné mysli online zdarma
Věčný svit neposkvrněné mysli online zdarma film