serial Velké sedlo online

Velké sedlo

Velké sedlo online

1986Drama

Dabing : Cz dabing

Hrají:

Pavel Nový, Jana Krausová, Vítězslav Jandák, Jitka Smutná, Jana Janěková, Ivan Vyskočil, Jiří Holý, Tomáš Jirman, Karel Vochoč, Jan Fišar, Miroslav Horák, Marie Logojdová, Svatopluk Matyáš, Jana Postlerová, Miloslav Holub, Eva Jelínková, Jiří Čapka, Magda Šputová, Stanislav Tříska, Jiřina Froňková, Jan Kraus, Milan Šulc, Ivan Děde

Devítidílný seriál Jaroslava Dietla o pitné vodě a lidech kolem ní je snad trochu romantickou představu o vodohospodářích a jejich životě. Seriál natočil pro Československou televizi Ostrava František Mudra. Tehdy bylo zapotřebí ukázat divákům člověka silného, zásadového a zoceleného, který neustupuje přívalu problémů. A i když ztratí rodinu, stále se znovu staví na nohy. Devět dílů seriálu se soustřeďuje na soukromý život hlavních postav, řeší se partnerské konflikty, rozpady rodin apod.
Pavel Nový hraje hrázného Jana Palyzu. Jeho postava není jednoznačně ani kladná, ani záporná, i když převažují kladné vlastnosti. Jana Krausová ztvárnila roli Ivany Opatové, Palyzovy přítelkyně a svobodné matky, právě ona je dost nevyrovnanou osobností v partnerských vztazích.
Zdroj:csfd.cz

serial Velké sedlo online