Komedie , Velký blondýn s černou botou , online zdarma

 

Komedie , Velký blondýn s černou botou , online zdarma u nás na filmyon. Film Veľký blondín s čiernou topánkou máme s českým dabingem.

Velký blondýn s černou botou online zdarma
Velký blondýn s černou botou (1972)- cely film zdarma

Veľký blondín s čiernou topánkou

1972Komedie / Mysteriózní

Dabing : CZ dabing

Režie:

Yves Robert

Hrají:

Pierre Richard, Bernard Blier, Jean Rochefort, Mireille Darc, Colette Castel, Jean Carmet, Yves Robert, Paul Le Person, Tania Balachova …

Uvnitř francouzských tajných služeb zuří boj o moc. Šéf výzvědné služby Toulouse ví, že se ho jeho zástupce plukovník Milan snaží ze všech sil zkompromitovat a nastoupit na jeho místo.
A tak vznikne v hlavě šéfa plán: na letišti v Orly vyberou jeho spolupracovníci náhodného člověka, kterého budou vydávat za významného agenta ze Spojených států.
Bude sloužit jako návnada, na kterou se chytí plukovník Milan a zničí sebe i svou kliku. Druhý den v 9.30 se na letištních schodech objevuje muž, který má rozčepýřené blond vlasy, jednu botu černou a druhou hnědou a pod paží pouzdro s houslemi.
Ani jedna strana netuší, že nevinně a dobrosrdečně vyhlížející člověk, jehož jediným hříchem je to, že spí s ženou svého přítele, bude pro ně větším nebezpečím než James Bond.
Komedie , Velký blondýn s černou botou , online zdarma.
zdroj: csfd.cz

 Film Velký blondýn s černou botou online zdarma
Film Velký blondýn s černou botou online zdarma – cz dabing