Mysteriózní horor, Všechno nejhorší 2, online zdarma v HD

film Happy Death Day 2 online

Happy Death Day 2U

2019 Horor / Mysteriózní / Thriller

Dabing: EN + CZ titulky / CZ dabing

Režie:

Christopher Landon

Hrají:

Jessica Rothe, Israel Broussard, Suraj Sharma, Phi Vu, Ruby Modine,Steve Zissis, Charles Aitken, Caleb Spillyards, GiGi Erneta,Sylvia…

Mysteriózní horor, Všechno nejhorší 2, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek je v HD kvalite. U nás najdete všechny filmy online, bez registrace, zdarma.

Vysokoškolačka Tree bývala strašná mrcha, dokud ji osud nepotrestal tím, že ji nutil opakovaně prožívat ten samý den, na jehož konci ji brutálně zabil magor v masce maskota její univerzity. Každodenní krveprolití skončilo až ve chvíli, kdy Tree odhalila identitu pachatele a poslala ho na věčnost.
Mezitím se z mrchy stala přátelská bytost věrně milující spolužáka Cartera, jenž jí v boji proti zabijácké časové smyčce pomáhal.
Žili by spolu patrně šťastně až do smrti, kdyby nedošlo k sérii řady nešťastných příhod, končících tím, že se Tree znovu probudí v den svých narozenin, pár šťastných prožitých týdnů se rozpustilo jako pára nad hrncem a jedinou jistotou, kterou Tree má, je smrt, jež na ni večer čeká. Nabízí se prosté řešení – skočit za Lori, vyškrtnout ji ze života a vrátit ten svůj do normálu.
Když však Tree Lori najde, je její spolubydlící mrtvá. Cosi se změnilo… Ve snaze vrátit vše do normálu přijde Tree záhy na to, že existují i horší věci než každodenní umírání.
zdroj:csfd.cz

Všechno nejhorší 2 online