Mysteriózní sci-fi thriller, Všemocný, Online zdarma

online film Všemocný cz

Všemocný / Limitless

2011 – Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

Dabing: Cz dabing

Režie:

Neil Burger

Hrají:

Bradley Cooper, Robert De Niro, Anna Friel, Abbie Cornish, Robert John Burke, Tomas Arana, Patricia Kalember, Jennifer Butler,Ann Talman, Krista…

Mysteriózní sci-fi thriller, Všemocný, Online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek ma cz dabing. U nás najdete všechny filmy online, bez registrace, zdarma.

Eddie Morra je zlenivělý spisovatel, kterému se začíná hroutit svět. Chtějí ho vyhodit z práce a rozchod s přítelkyní Lindy ho jen utvrdí v přesvědčení, že jeho život je v troskách a budoucnost nemůže přinést nic než další zklamání.
To se ale změní ve chvíli, kdy Eddieho navštíví jeho starý přítel z dětství, Vernon.
Nabídne mu pilulky NZT – utajovanou drogu, která umožňuje využívat mozek na 100 % a dodává člověku extrémní sebevědomí.
Eddie se nechává zlákat neodolatelnými účinky NZT a naprosto droze propadne.
Najednou je všemocný a je schopen využívat informace s ohromnou efektivitou. Vše, co kdy viděl, slyšel a přečetl, zvládá zpracovat a zužitkovat.
Neustálá stimulace drogou ho katapultuje mezi elitu finančního sektoru. Jeho nadlidský výkon a úspěch přitáhne pozornost finančního magnáta Carla Van Loona, který v drogou posíleném Eddiem vidí příležitost, jak vydělat miliardy.
Zázračná droga má ale nebezpečné vedlejší účinky a Eddie se ocitá v ohrožení života.
Musí se skrývat, nájemní vrazi jsou však stále blíž. Podaří se mu uniknout, nebo doplatí na zrádnou představu, že ho droga učiní všemocným?
zdroj:csfd.cz

Všemocný CZ online