Scifi thriller , Vyměřený čas ( 2011 ) , online zdarma

 

Scifi thriller , Vyměřený čas ( 2011 ) , online zdarma u nás na filmyon. Film Vymedzený čas máme s českým dabingem.

Vyměřený čas online zdarma
Vyměřený čas – cely film a, cz dabing

In Time / Vymedzený čas

2011 – Sci-Fi / Akční / Thriller

Dabing: CZ dabing

Režie:

Andrew Niccol

Hrají:

Justin Timberlake, Amanda Seyfried, Cillian Murphy, Alex Pettyfer, Olivia Wilde, Johnny Galecki, Vincent Kartheiser, Matt O’Leary, Collins Pennie…

Popis: Představte si, že můžete žít jen do 25 let. Pak zemřete. Pokud nevyděláte, neukradnete nebo nezdědíte nějaký čas navíc. Děj filmu akčního scifi thrilleru Vyměřený čas v hlavní roli s Justinem Timberlakem se odehrává v blízké budoucnosti, v době, kdy peníze neznamenají vůbec nic.
Platí se časem. Will Salas má na svých životních hodinách zřídkakdy víc než 24 hodin. Žije z minuty na minutu v chudé zóně Dayton a jenom tvrdá práce v továrně mu každý den poskytne další den života.
Stejnému osudu čelí i jeho matka Rachel a spousta dalších lidí v tomto zapadákově.
Místní gangy jsou navíc vždy připraveny kohokoliv okrást, byť jen o pár hodin, a klidně tím ukončit jeho život. Jednoho dne Will pomůže před jedním z těchto gangů uniknout bohatému Henrymu.
Henry za to Willovi daruje celé století času a sám se rozhodne svůj nekonečný život skončit. Will je následně obviněn z jeho vraždy a nezbývá mu nic jiného, než dokázat svoji nevinu.
Vydává se na útěk do nejbohatší zóny v New Greenwich, kde na rozdíl od Daytonu nikdo nikam nespěchá. Čas je luxus, který si tu mohou dovolit všichni, protože budou žít stovky ba dokonce tisíce let. V New Greenwich je ale zároveň někdo, kdo Willa přitahuje.
Sylvia je dcera mimořádně bohatého Philippa Weise , která se ve chvíli, kdy Willa přicházejí zatknout strážci času, stává ideálním rukojmím. Vysoká hra o změnu pravidel nespravedlivého světa může začít.
zdroj: csfd.cz

https://youtu.be/TL-Bzns3h-Q