Drama, Vzpomínky na Manhattan, Online ke zhlédnuti

film 5 Flights Up online
Vzpomínky na Manhattan cely film online

Vzpomínky na Manhattan / 5 Flights Up

2014Drama

Dabing : Cz dabing

Režie:

Richard Loncraine

Hrají:

Morgan Freeman, Carrie Preston, Diane Keaton, Alysia Reiner, Josh Pais, Joanna Adler, Gary Wilmes, Nadia Gan,..

Drama, Vzpomínky na Manhattan, Online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek máme s cz titulky a nyní i cz dabingem. U nás najdete všechny filmy online, bez registrace, zdarma.

Obsah filmu 5 Flights Up :

Stárnoucí manželský pár Alex a Ruth prožili čtyřicet krásných let v apartmánu v Brooklynu. Alex je úspěšný malíř a používá jeden z pokojů jako své studio. Ruth je učitelkou v důchodu.
Dnes se však chtějí přestěhovat, protože bydlení v pátém patře domu bez výtahu není úplně jednoduché. Jejich neteř Lily je realitní makléřka a odhadla cenu jejich bytu na 1 milion dolarů.
Souběžně řeší zdravotní problémy jejich milovaného psa Dorothy. Aby ji zachránili, je nutná finančně nákladná operace. Nechtějí ji ztratit a udělají pro její život všechno.
Do třetice obyvatele New Yorku ohrožuje terorista v kamiónu na Brooklynském mostu. Když Alex a Ruth konečně najdou vyhovující byt na Manhattanu, majitelé se ukážou jako neseriózní a chtějí od nich vyšší obnos, než na jakém se dohodli.
Zdá se, že svět kolem odráží jejich vlastní chaos a zmatek. Uvědomují si, že pouto lásky, které je drží po všechny společné roky, jim umožní najít cestu ven.
zdroj:csfd.cz

5 Flights Up CZ online