Road movie komedie, Zelená kniha, online zdarma

film Zelená kniha online

Zelená kniha / Green Book

2018Drama / Komedie / Road movie

Dabing:  CZ titulky/ CZ dabing

Režie:

Peter Farrelly

Hrají:

Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Linda Cardellini, Dimiter D. Marinov, Mike Hatton,Montrel Miller,Don Stark, Brian Stepanek, Paul Sloan…

Road movie komedie, Zelená kniha, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek máme v HD kvalite s cz titulky. Nyní máme film i s CZ dabingem.

Bývalý vyhazovač a drobný podvodníček Tony „Pysk“ Vallelonga má mezi newyorskými Italy pověst chlápka, který dokáže vyřešit každou šlamastyku.
Slavný černošský klavírista Dr. Don Shirley si ho proto najímá jako řidiče a bodyguarda na turné po divokých státech amerického Jihu 60. let. Tony je horkokrevný, ne moc vzdělaný, ale o to mazanější.
Nade vše miluje svoji ženu a smažená kuřata. Dr. Don je jeho protikladem: kultivovaný génius jemných mravů a pevných zásad. Aby společně překonali nástrahy, musí si k sobě oba tvrdohlaví muži najít cestu skrz předsudky a humorné přešlapy.
Originální komedie Zelená kniha získala získala tři Oscary včetně sošky pro Nejlepší film. Režisér Peter Farrelly se inspiroval příběhem skutečného přátelství a natočil jeden z nejdojemnějších i nejvtipnějších filmů roku 2018.
zdroj:csfd.cz

Po kliknutí na obrázek se otevře nové okno, kde se nachází film Zelená kniha 2018