Drama, Zelená míle, online zdarma (cz dabing)

film Zelená míle online

Zelená míle / Green Mile

1999 – Drama / Krimi / Mysteriózní

Dabing: český dabing

Režie:

Frank Darabont

Hrají:

Tom Hanks, David Morse, Bonnie Hunt, Michael Clarke Duncan, James Cromwell, Barry Pepper,Harry Dean Stanton, Dabbs Greer,Gary Sinise, Bill…

Drama, Zelená míle, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek ma cz dabing.

Popis: Na začátku příběhu se potkáme se starým mužem Paulem Edgecombem. Žije v domově s pečovatelskou službou a právě se dojatě dívá na starý film s Fredem Astairem.
Snad až příliš dojatě, protože jednaze sester ho musí zkontrolovat, když slyší všechny ty vzlyky. Paul je tak naměkko, že jí začne vypravovat svůj příběh starý 60 let, který ještě nikomu nevypravoval.
Kolem roku 1935 v Louisianě, mladý Paul pracuje jako dozorce ve vězení pro těžké zločince, kteří jsou odsud posíláni na smrt.
Paul není jen „zaměstnancem“, ale bystrým pozorovatelem, který citlivě vnímá rázovité postavy těžkých zločinců i jejich osudy.
Setkává se například s s černým obrem Johnem, který má ruce jako lopaty a je obviněn z vraždy dvou dětí.
Nemůže uvěřit, že člověk, který se bojí spát potmě by byl schopen tak hrůzného činu. Je tu také hluboce věřící Arlen, a bláznivý psychopat zvaný Divoký Bill, ale je tu také ta hrůzostrašná chodba, natřená na zeleno, které všichni říkají „Zelená míle“, je to cesta, na konci které čeká smrt, pokud se nestane zázrak.
zdroj: csfd.cz


Zelená míle onlien film zdarma