Akční drama, Zelená zóna, Online zdarma (cz dabing)

film Zelená zóna online

Zelená zóna / Green Zone

2010Drama / Akční / Thriller

Dabing : Cz dabing

Režie:

Paul Greengrass

Hrají:

Matt Damon, Greg Kinnear, Brendan Gleeson, Amy Ryan, Khalid Abdalla, Jason Isaacs, Jig’al Na’or, Raad Rawi, Said Faraj, Michael O’Neill,Patrick St. Esprit…

Akční drama, Zelená zóna, Online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek mame s cz dabingem. U nás najdete všechny filmy online, bez registrace, zdarma.

Akčnímu thrilleru Zelená zóna se přezdívá „čtvrtý Jason Bourne“. Do jisté míry oprávněně. S úspěšnou sérií ji spojuje nejen žánr, jméno režiséra Paula Greengrasse a představitele hlavní role Matta Damona, ale především stoprocentní filmařina, strhující tempo a výjimečný příběh. Pod ním je podepsaný oscarový scenárista Brian Helgeland.

Díky němu se ocitáme na tom nejnebezpečnějším místě na světě, na horké půdě Iráku, krátce po svržení režimu Saddáma Husajna. Jedním z nešťastníků, kteří mají pomoci postavit tuto zemi na nohy, je i velitel americké armády Roy Miller.
Jeho jednotka má za úkol pátrat po zbraních hromadného ničení a zároveň po pohlavárech bývalého režimu, označených žolíkovými kartami. Jenže Miller a jeho muži se nebaví ani trochu, ocitli se v pekle, kde nebezpečí číhá na každém kroku.
Čím hlouběji totiž Miller proniká do tohoto blízkovýchodního chaosu, tím jasnější mu je, že tady „něco smrdí“.
V Iráku zuří válka a vysoko nad ním komplikovaná zpravodajská hra, která může přinést zkázu tomu, kdo v ní bude ve finále tahat za kratší konec. Miller se v ní postupně stává čím dál důležitější figurou, která drží v ruce zásadní trumf – pravdu. A proto je třeba ji vyhodit.
zdroj:csfd.cz

Zelená zóna CZ online