Komedie, Žhavé výstřely 1 & 2 (1991 & 1993), online zdarma

 

Komedie , Žhavé výstřely 1 a Žhavé výstřely 2 , online zdarma u nás na filmyon. Filmy Horúce strely 1 a Horúce strely 2 máme s českým dabingem.

Žhavé výstřely 1 & 2 online zdarma
Žhavé výstřely 1 & 2 ( 1991 & 1993 ) – cele filmy zdarma.

Žhavé výstřely 1 & 2

( 1991 – 1993 ) – Akční / Komedie

Dabing : CZ dabing

Režie:

Jim Abrahams

Hrají:

Charlie Sheen, Cary Elwes, Valeria Golino, Lloyd Bridges, Kevin Dunn , Richard Crenna, Brenda Bakke, Miguel Ferrer …

Žhavé výstřely 1 :

Špičkového pilota Topper Harleye přezdívaného Macher požádá jeho velitel Block, aby se vrátil do služby, kterou opustil pro fobii způsobenou selháním jeho otce před mnoha lety.
Bez něj se totiž rozhodne nepodaří úspěšně uskutečnit tajnou vojenskou operaci Spící lasička, což je krycí název plánované akce na zničení atomových základen iráckého diktátora Saddáma Husseina.
Topper se na základně seznámí se svými spolubojovníky, ale také s krásnou psycholožkou Ramada.
V situaci nejvyššího ohrožení se zdá, že svou fobii Topper nepřekoná, ale nakonec zvítězí nejen nad ní, ale i nad nepřátelskými stíhačkami a dokonce i Hussein …

Žhavé výstřely 2 :

Machr Harley opět v akci, a to v pokračování mimořádně úspěšné parodie Žhavé výstřely 2.
Topper Harley žije v pánském klášteře, jeho nezpůsobilý ex-velitel je v Bílém domě a na Středním východě je třeba vysvobodit skupinu amerických rukojmí.
Topper je jediný muž, který to může dokázat, ale příliš se váže na svou ex-přítelkyni, než aby šel podruhé do akce – dokud ho krásná agentka CIA nedostane znovu do sedla.
Harley a jeho Žhavé výstřely podnikají zábavnou misi na život a na smrt, misi ve stopách akce a napětí, nastražených léček a parodií na veškeré filmové klasiky, kde unikne zesměšnění jen málokterá známá filmová tvář.
zdroj: csfd.cz

 Film Žhavé výstřely 1 a 2 - online zdarma