Sci-Fi komedie , Zmenšování , online zdarma

 

Sci-Fi komedie , Zmenšování , online zdarma u nás na filmyon. Film Zmenšovanie máme s českým dabingem.

Zmenšování online zdarma
Zmenšování (2017) – cely film zdarma .

Zmenšovanie / Downsizing

2017– Drama / Komedie / Sci-Fi

Dabing: / CZ dabing

Režie:

Alexander Payne

Hrají:

Matt Damon, Christoph Waltz, Hong Chau, Kristen Wiig, Rolf Lassgård, Ingjerd Egeberg, Udo Kier, Søren Pilmark, Jason Sudeikis, Juan Carlos Velis

Proces zvaný celulární miniaturizace vyvinuli norští vědci jako jeden z léků na hrozící přelidnění planety. Malí lidé míň snědí a zaberou míň místa, to dá rozum.
A aby do tohoto programu vstupovali lidé houfně a s nadšením, provázejí ho gigantické ekonomické výhody a trvalý pobyt v mini-milionářském ráji Leisureland. Vidina zbohatnutí do programu přivede i Paula Safranka a jeho ženu Audrey .
Bezdětní čtyřicátníci s nudnou prací a neútulným bytem stejně nevidí lepší životní perspektivu. Po absolvování vstupního pohovoru následuje nutná úprava a pak už narkóza a samotná miniaturizace.
Když se deseticentimetrový Paul probudí „na druhé straně“, dozví se, že Audrey nakonec vycouvala. Bohatého, ale opuštěného Paula naštěstí nenechají dlouho truchlit jeho noví „přátelé“, srbský playboy Dušan a jednonohá vietnamská disidentka .
S nimi toho prožije během pár týdnů víc než za celý svůj dosavadní život a uvědomí si, že i v malém světě lze prožít velké věci. Film Zmenšování online s cz dabingem zdarma u nás.
Zdroj: csfd.cz

Zmenšování film online cz zdarma