Komedie, Zoolander No. 2, online zdarma (cz dabing)

film Zoolander 2 online

Zoolander 2

2016Komedie

Dabing: český dabing

Režie: Ben Stiller

Hrají:

Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell, Penélope Cruz, Kristen Wiig, Milla Jovovich, Justin Theroux, Benedict Cumberbatch, Justin Bieber,Amy Stiller,Christiane Amanpour, Natalie Morales…

Komedie, Zoolander 2, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek máme v HD kvalite spolu s cz dabingem.

Popis: Uběhlo deset let a Derekovi, ani jeho kámošovi Hanselovi už ve světě modelingu dávno pšenka nekvete. Pro něj jsou odepsaní a mrtví.
Mrtvé začínají být i vybrané hudební celebrity, jejichž násilné konce spojuje jeden zvláštní detail – každého z nich našla policie s grimasou kopírující jeden z unikátních pohledů Dereka Zoolandera.
Když takhle dopadne i Justin Bieber, rozhodne se hlavní a velmi sexy vypadající vyšetřovatelka pro velmi odvážný, leč také naprosto zoufalý pokus. Angažuje Dereka a Hansela a ti mají coby tajní agenti infiltrovat svět těch nejblyštivějších celebrit a najít v něm vraha dřív, než bys řekl Gaga.
Aby jejich mise byla ještě o něco složitější, z vězení se právě dostal zlosyn Mugatu, který se za mřížemi doučil vše, co má umět správný záporák, a navíc tam pro Hansela a Dereka uchystal velmi brutální pomstu.
Přehlídková mola budou už zase hořet.
zdroj: csfd.cz